20 років ми працюємо для Вас!

Консультація за телефонами:

(050) 450-77-72

(050) 341-06-91

(067) 522-50-57

(067) 522-48-86

Щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів
16.12.2014 15:18

Згідно із постановою Кабінету Міністрів України«Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів» від 5 квітня 2012 р. № 321: Інваліди, діти-інваліди забезпечуються кріслами колісними таких видів:

універсальні - призначені для пересування у приміщенні та поза приміщенням;

дорожні - призначені для пересування по дорогах з твердим покриттям;

– універсальні (крім спортивних) для осіб, які здатні до самообслуговування, потребують    мінімального стороннього догляду, самостійно пересуваються на кріслі колісному значну частину часу та ведуть активний спосіб життя (навчаються, працюють, займаються спортом, залучені до громадської діяльності, активної реабілітації тощо) (далі - активні інваліди та діти-інваліди) - призначені для пересування в приміщенні та поза приміщенням, високоманеврені, із задніми привідними колесами та можливістю регулювання положення центру маси.

 

Інвалід, дитина-інвалід можуть бути забезпечені за вибором:

– одним кріслом колісним з ручним приводом (дорожнім чи універсальним) строком на два роки;

– одним кріслом колісним з електричним приводом (дорожнім чи універсальним) на строк, передбачений переліком;

– двома кріслами колісними - дорожнім і універсальним (одне з яких з електричним приводом) на строк, передбачений переліком.

 

Активний інвалід чи дитина-інвалід може бути забезпечений за вибором:

    – одним кріслом колісним універсальним для активних інвалідів та дітей-інвалідів базовим строком на два роки;

–  одним кріслом колісним універсальним для активних інвалідів та дітей-інвалідів підвищеної функціональності та надійності строком на чотири роки;

–  двома кріслами колісними, одне з яких універсальне для активних інвалідів та дітей-інвалідів базове, друге - універсальне або дорожнє, строком на чотири роки кожне;

–   двома кріслами колісними універсальними для активних інвалідів та дітей-інвалідів базовими строком на чотири роки кожне.

Відгуки

Знову отримав ДККС 1-02-43 .В листопаді 2020 року. Знову такоїж моделі та якості. Плавно йде можна абсолютно спокійно проїхати 20-30 км. Дякую заводу Друкмашцентр.

Анатолій

06.03.2021

Абсолютно нормальний комфортний візок. Витримує поїздки по 20-30 км і більше. Дуже зручний і практичний в користуванні. З 2010 року замовляю ніяких претензій зовсім .

Анатолій Кріпак

31.01.2019

В цілому коляска ДККС-2-01-46 дуже зручна, мені 55 років, у мене немає обох ніг, та я з легкістю (навіть з самої землі) забираюся на неї сам (абсолютно без сторонньої допомоги) для мене це дуже важливо! А плавні гальма дуже потрібні, я мещкаю де дорога похило йде вниз і раніше приходилось "гальмувати" самими тягами, та це приводило до зайвої трати сил, ту відстань, яку я долав 1 раз, зараз під ряд можу зробити 3 (три!!!) рази під ряд без особої втоми. Це ще завдяки регулювання тагою, я її назвав "коробка передач", не жаль вона фіксована, та може ваші інженери можуто щось придумати для швидкого переключення, так би мовити на ходу. Дякую за ваші розробки для інвалідів!

Володимир Лопатін

03.08.2017