20 років ми працюємо для Вас!

Консультація за телефонами:

(050) 450-77-72

(050) 341-06-91

(067) 522-50-57

(067) 522-48-86

Найбільш незвичайні крісла колісні в світі

Крісло-танк
 

   Крісло-танк допоможе вам забути про обмеження і перешкоди. Цей гусеничний монстр здатний пробиратися по бруду, струмкам, піску, снігу і гравію. Творець винаходу пише: «Люди зацікавилися моїм «танком» і мені вже надійшло багато замовлень, я вважаю своїм обов'язком - поділиться своїм творінням на благо нужденних у ньому людей».

Айбот


 

   За майстерністю нікому не перемогти Айбот (Ibot), неймовірне самоврівноважуюче крісло колісне за авторством Дена Камена. Крім двох маленьких коліс спереду, Айбот забезпечений двома парами моторних коліс з заднього боку, на одному з яких все крісло може балансувати, використовуючи гіроскоп. Перша перевага цієї системи - додаткова висота для користувача (невідомо до якої високої полиці знадобиться дотягнутися). Друга перевага - можливість взбиратися по сходах.

Порш П-гас


 

   Поки що існуючий у вигляді протатипу Порш П-гас (Porshce P'gasus) також має збалансовану систему, засновану на гіроскопі. Як би там не було, Айбот піднімає користувача вище, зберігаючи в сидячому положенні, а П-гас повільно ставить вас майже в вертикальну позицію, на вигляд, підтягнувши майже на висоту вашого зросту. Технічні деталі поки що не опрацьовані, але будемо сподіватися, з цього мінімалістичного дизайну вийде щось хороше.


Тойота Айріал
 


   Представлений Тойотою як «персональний мобільний транспортний засіб», цей проект, схоже, дуже сподобається як людям з порушеннями опорно-рухового апарату, так і людям без проблем з самостійним переміщенням, у яких досить грошей, але ослаблені органи чуття. Задня частина Айріала (I-real) опускається, коли крісло розганяється і досягає максимальної швидкості (18 миль в годину), і сенсори попереджають водія про наближення перешкоди за допомогою вібрації і звукових сигналів. Крім того, воно попереджає інших світлом і шумом.


Крісло колісне від дизайнера Wai Lam


 

   Це крісло не можна назвати якимось особливим або крутим, проте його силует виглядає вельми незвично: він зображує сідіння людини. Площа для ніг зроблена величезною, щоб візуально збільшити обсяги всього крісла. Таким чином, дизайнер Вай Лам (Wai Lam), який спеціалізується на речах для людей з обмеженими можливостями, спроектував крісло з деякою часткою гумору. Адже так боляче дивитися на інвалідів, які прикуті до залізних «монстрів», повністю зроблених з металу, без єдиного яскравого кольору. Своїм рішенням він привносить в життя цих людей трохи світла і тепла, адже часом навіть така дрібниця, як дизайн крісла, здатні принести людині радість. Лам зробив воістину хорошу, якісну роботу. Поки крісло знаходиться в розробці, але дуже скоро його буде можна придбати.

Крісло колісне Modiv


 

   Концепція цієї інвалідного візка така, що людина зможе змінювати положення з "сидячи" в "стоячи" не докладаючи особливих зусиль, і не встаючи з неї насправді. Це корисно як в оздоровчих цілях - адже суглоби вимагають зміни положення хоча б ненадовго, а самостійно піднятися можуть далеко не всі інваліди, так і в соціальних. Стоячи людині набагато простіше здійснювати покупки, робити якісь справи по дому, та й просто взаємодіяти з людьми.

Відгуки

Знову отримав ДККС 1-02-43 .В листопаді 2020 року. Знову такоїж моделі та якості. Плавно йде можна абсолютно спокійно проїхати 20-30 км. Дякую заводу Друкмашцентр.

Анатолій

06.03.2021

Абсолютно нормальний комфортний візок. Витримує поїздки по 20-30 км і більше. Дуже зручний і практичний в користуванні. З 2010 року замовляю ніяких претензій зовсім .

Анатолій Кріпак

31.01.2019

В цілому коляска ДККС-2-01-46 дуже зручна, мені 55 років, у мене немає обох ніг, та я з легкістю (навіть з самої землі) забираюся на неї сам (абсолютно без сторонньої допомоги) для мене це дуже важливо! А плавні гальма дуже потрібні, я мещкаю де дорога похило йде вниз і раніше приходилось "гальмувати" самими тягами, та це приводило до зайвої трати сил, ту відстань, яку я долав 1 раз, зараз під ряд можу зробити 3 (три!!!) рази під ряд без особої втоми. Це ще завдяки регулювання тагою, я її назвав "коробка передач", не жаль вона фіксована, та може ваші інженери можуто щось придумати для швидкого переключення, так би мовити на ходу. Дякую за ваші розробки для інвалідів!

Володимир Лопатін

03.08.2017