20 років ми працюємо для Вас!

Консультація за телефонами:

(050) 450-77-72

(050) 341-06-91

(067) 522-50-57

(067) 522-48-86

Про компанію

       Виробнича компанія “Друкмаш-центр”  заснована у 1997 році. Підприємство спеціалізується на виробництві та постачанні засобів пересування для людей з частковою втратою функцій опорно-рухового апарата, протезів молочної залози та протезно-ортопедичних виробів (корсети-реклінатори для корекції постави, стремена Павлика, розпірки ортопедичні, шини Віленського, устілки ортопедичні, бандажі та пояси-корсети).

       Сьогодні ми виготовляємо та постачаємо такі крісла колісні: 

 

             - Крісла-каталки базові

             - Низькоактивні базові

             - Середньоактивні базові
             - Багатофункціональні базові (реклайнери)
             - З електроприводом базові
             - Дорожні базові
             - Дорожні активні базові

 

        Моделі крісел колісних , що виготовляються і постачаються  нашим підприємством, призначені для дорослих, підлітків, людей з особливими потребами, підвищеною вагою та розмірами тіла.

            

   Крісла колісні зручні та легко керуються. Крісла-каталки, низькоактивні, середньоактивні, багатофункціональні крісла колісні та з електроприводом  допоможуть користувачеві пересуватися в приміщеннях та на майданчиках з твердим покриттям, дорожні – дозволять долати значні відстані по дорогах з твердим покриттям та без нього, а дорожні активного типу підвищеної прохідності – нададуть змогу долати різноманітні перешкоди у вигляді каміння та бруківки, невеликих бордюрів, а також підйомів до 20°. Усі моделі складаються і не потребують спеціального приміщення для зберігання. В складеному вигляді крісло  вкладається в багажник автомобіля, вагон потягу та багажне відділення автобуса або літака, що дає можливість користувачеві виїздити на відпочинок, мандрувати та вести повноцінне життя.

      Для людей з особливими антропометричними параметрами та потребами, яким не підходять крісла з модельного ряду, підприємство має змогу виготовляти на базі моделей ДККС і ДККРС, крісла колісні по індивідуальним замовленням з нестандартними технічними параметрами, додатковими зручностями та пристосуваннями, які визначаються лікарями МСЕК, ЛКК або ВЛК.

 

       У 2008 році на базі підприємства відкрито центр реабілітації жінок, хворих на рак молочної залози. Щороку більше 800 жінок м. Кропивницький отримують наступні реабілітаційні послуги: ЛФК, ЛФК-онко, лімфодренажні масажі, психотерапія, аромотерапія, релаксація.

 

       У 2011 році підприємство  збудувало на базі обласного онкодиспансеру обласний центр для реабілітації онкохворих Кіровоградської області, де відкрито стаціонар та обладнано кабінети й зали для всіх необхідних реабілітаційних послуг.

 

      Головна мета нашого підприємства – всебічне задоволення потреб людей з обмеженими можливостями. Ми намагаємося зробити життя цих людей більш повноцінним, насиченим, зручним, і на це налаштовані зусилля всього нашого колективу.

 

 

 

Відгуки

Шановні працівники товариства "Друкмаш-центр"! Щиро вдячні вам всім за коляску. Це для хворої людини та її родини єдине джерело пересування.Ми дуже задоволені коляскою. Хай вас Бог береже і дарує мир та спокій! З повагою, родина Лещічиних.

Олександр

14.07.2022

Знову отримав ДККС 1-02-43 .В листопаді 2020 року. Знову такоїж моделі та якості. Плавно йде можна абсолютно спокійно проїхати 20-30 км. Дякую заводу Друкмашцентр.

Анатолій

06.03.2021

Абсолютно нормальний комфортний візок. Витримує поїздки по 20-30 км і більше. Дуже зручний і практичний в користуванні. З 2010 року замовляю ніяких претензій зовсім .

Анатолій Кріпак

31.01.2019